Plugins - YITH WooCommerce Wishlist - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (279 entries)

en: "Add to cart" button style
el_GR: Στυλ κουμπιού "Προσθήκη στο καλάθι"

en: "Add to cart" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο "Προσθήκη στο καλάθι"

en: "Add to cart" icon
el_GR: Εικονίδιο "Προσθήκη στο καλάθι"

en: "Add to cart" text
el_GR: Κείμενο "Προσθήκη στο καλάθι"

en: "Add to wishlist" button style
el_GR: Στυλ κουμπιού "Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Add to wishlist" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο "Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Add to wishlist" icon
el_GR: Εικονίδιο "Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Add to wishlist" text
el_GR: Κείμενο "Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Added to wishlist" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο ”Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Added to wishlist" icon
el_GR: Εικονίδιο "προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών"

en: "Browse wishlist" text
el_GR: Κείμενο "Περιήγηση Λίστας Επιθυμιών"

en: "Product added" text
el_GR: Κείμενο "Το προϊόν προστέθηκε"

en: "Product already in wishlist" text
el_GR: Κείμενο "Το προϊόν είναι ήδη στην λίστα επιθυμιών"

en: %d user | %d users
el_GR[0]: %d χρήστης
el_GR[1]: %d χρήστες

en: %s Settings
el_GR: %s Ρυθμίσεις

en: %s needs %s enabled
el_GR: Το %s χρειάζεται %s ενεργοποιημένο

en: %s needs at least %s of available memory
el_GR: Το %s χρειάζεται τουλάχιστον %s διαθέσιμης μνήμης

en: 'ADD TO CART'
el_GR: 'ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘI'

en: (Default: %s <img src="%s"/>)
el_GR: (Προεπιλογή: %s <img src="%s"/>)

en: (Default: <i %s></i> )
el_GR: (Προεπιλογή: <i %s></i> )

en: :) Thanks!
el_GR: :) Ευχαριστούμε!

en: A transparent privacy management
el_GR: Μια διάφανη διαχείριση απορρήτου

[ctx: Action links]
en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Add %s
el_GR: Πρόσθεσε %s

en: Add %s from images
el_GR: Προσθήκη %s από εικόνες

en: Add All
el_GR: Προσθήκη όλων

en: Add Images to Gallery
el_GR: Προσθήκη εικόνων στη συλλογή

en: Add New %s
el_GR: Πρόσθεσε Νέα %s

en: Add New Category
el_GR: Πρόσθεσε Νέα Κατηγορία

en: Add all to cart
el_GR: Προσθήκη όλων στο καλάθι

en: Add custom product tab
el_GR: Προσθέστε προσαρμοσμένη καρτέλα προϊόντος

en: Add images
el_GR: Προσθήκη εικόνων

en: Add to cart
el_GR: Προσθήκη στο καλάθι

en: Add to cart option for each product
el_GR: Προσθήκη στο καλάθι επιλογή για κάθε προϊόν

en: Add to gallery
el_GR: Προσθήκη στη συλλογή

en: Add to wishlist
el_GR: Πρόσθήκη στην λίστα επιθυμιών

en: Add to wishlist options
el_GR: Επιλογές για προσθήκη στη λίστα επιθυμιών

en: Added on:
el_GR: Προστέθηκε στο:

en: Added on: %s
el_GR: Προστέθηκε στις: %s

en: Admin Panel
el_GR: Πίνακας Διαχειριστή

en: After "Add to cart"
el_GR: Μετά το "Προσθήκη στο καλάθι"

en: After summary
el_GR: Μετά το σουμάρισμα

en: After thumbnails
el_GR: Μετά τις μικρογραφίες

en: All %s
el_GR: Όλα %s

en: All Categories
el_GR: Όλες οι Κατηγορίες

en: All your wishlists
el_GR: Όλες σας οι επιθυμίες

en: Allow your customers to create multiple wishlists
el_GR: Επιτρέψτε τους πελάτες να δημιουργούν πολλαπλές λίστες επιθυμιών

en: An error has occurred during import. Please try again.
el_GR: Ένα σφάλμα προέκυψε κατά την εισαγωγή. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
el_GR: Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, το οποίο πιθανώς σημαίνει ότι η ροή πληροφοριών δεν λειτουργεί. Δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την προσθήκη των προϊόντων στη λίστα επιθυμιών.

en: Anyone can search for and see this list
el_GR: Ο καθένας μπορεί να αναζητήσει και να δει αυτή τη λίστα

en: Apply
el_GR: Εφαρμογή

en: Apply this action to all the selected items:
el_GR: Εφαρμογή ενέργειας σε όλα τα επιλεγμένα αντικείμενα:

en: Are you sure?
el_GR: Είστε βέβαιοι;

en: Arrange
el_GR: Τακτοποίηση

en: Background
el_GR: Φόντο

en: Background hover
el_GR: Υπόβαθρο αιώρησης

en: Before "Add to cart" button
el_GR: Πριν από το πλήκτρο "Προσθήκη στο καλάθι"

en: Border
el_GR: Πλαίσιο

en: Border radius
el_GR: Στρογγύλεμα περιθωρίου

[ctx: Button label]
en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Choose a sidebar
el_GR: Επιλέξτε μία πλευρική μπάρα

en: Choose colors for WhatsApp share button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί διαμοιριασμού WhatsApp

en: Christmas, Birthday... users will be able to create and manage multiple wishlists, in case they prefer to keep the products sorted by category or other parameters.
el_GR: Χριστούγεννα, γενέθλια... οι χρήστες θα μπορούν να δημιουργούν και να διαχειρίζονται πολλαπλές λίστες επιθυμιών, στην περίπτωση που προτιμούν να κρατούν τα προϊόντα ταξινομημένα ανά κατηγορία ή άλλες παραμέτρους.

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Close all
el_GR: Κλείσιμο όλων

en: Content of the tab. (HTML is supported)
el_GR: Περιεχόμενο της καρτέλας. (HTML υποστηρίζεται)

en: Custom
el_GR: Προσαρμογή

en: Custom CSS
el_GR: Προσαρμοσμένο CSS

en: Custom:
el_GR: Προσαρμοσμένη:

en: Customer wishlists
el_GR: Λίστες επιθυμιών πελατών

en: DISABLE WISHLIST
el_GR: ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΛΙΣΤΑΣ ΕΠΙΘΥΜΙΩΝ

en: Database imported correctly.
el_GR: Βάση δεδομένων εισήχθη σωστά.

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete image
el_GR: Διαγραφή εικόνας

en: Disabled
el_GR: Απενεργοποιημένο

en: Discover all our plugins available on:
el_GR: Ανακαλύψτε όλα τα διαθέσιμα πρόσθετα μας στο:

en: Do you want to remove the custom tab?
el_GR: Θέλετε να καταργήσετε την προσαρμοσμένη καρτέλα?

en: Edit %s
el_GR: Επεξεργασία %s

en: Edit Category
el_GR: Επεξεργασία Κατηγορίας

en: Edit title
el_GR: Επεξεργασία τίτλου

en: Element deleted correctly.
el_GR: Το στοιχείο διαγράφηκε σωστά.

en: Element updated correctly.
el_GR: Το στοιχείο ενημερώθηκε σωστά.

[ctx: Elementor control label]
en: "Product already in wishlist" label
el_GR: Ετικέτα "Το προϊόν είναι ήδη στην λίστα επιθυμιών"

[ctx: Elementor control label]
en: Button label
el_GR: Ετικέτα κουμπιού

[ctx: Elementor control label]
en: Paginate items
el_GR: Στοιχεία σελιδοποίησης

[ctx: Elementor control label]
en: Product ID
el_GR: ID προϊόντος

[ctx: Elementor control label]
en: Wishlist ID
el_GR: ID λίστας επιθυμιών

[ctx: Elementor section title]
en: Advanced
el_GR: Προχωρημένες

[ctx: Elementor section title]
en: Labels
el_GR: Ετικέτες

[ctx: Elementor section title]
en: Pagination
el_GR: Σελιδοποίηση

[ctx: Elementor section title]
en: Product
el_GR: Προϊόν

[ctx: Elementor section title]
en: Wishlist
el_GR: Λίστα Επιθυμιών

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist Add button
el_GR: YITH Wishlist Πλήκτρο προσθήκη

en: Email share button icon
el_GR: Εικονίδιο πλήκτρου email διαμοιρασμού

en: Enable slider in wishlist
el_GR: Ενεργοποίηση του slider στην λίστα επιθυμιών

en: Enabled
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
el_GR: Σφάλμα. Αδύνατη η αφαίρεση του προϊόντος από τη λίστα επιθυμιών.

en: Estimate Cost
el_GR: Εκτίμηση Κόστους

en: Expand all
el_GR: Επέκταση όλων

en: FUNCTIONALITIES
el_GR: ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ

en: Free!
el_GR: Δωρεάν!

en: From now on, you can find all plugin options in YITH Plugins menu.
                                         Plugin customization settings will be available as a new entry in YITH Plugins menu.
el_GR: Από τώρα και στο εξής, μπορείτε να βρείτε όλες τις επιλογές των προσθέτων σας στο μενού προσθέτων του YIT.
                                         Για κάθε εγκατεστημένο πρόσθετο, ρυθμίσεις προσαρμογής θα είναι διαθέσιμες ως νέα καταχώρηση στο μενού προσθέτων του YIT.

en: From now on, you can find the option panel of YITH plugins in YITH Plugins menu.
                                        Every time one of our plugins is added, a new entry will be added to this menu.
                                        For example, after the update, plugin options (such as for YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, etc.)
                                        will be moved from previous location to YITH Plugins tab.
el_GR: Από τώρα και στο εξής, μπορείτε να βρείτε όλες τις επιλογές των προσθέτων σας στο μενού προσθέτων του YIT.
                                        Κάθε φορά που ένα από τα πρόσθετα μας ενημερώνεται, μια νέα καταχώρηση θα προστεθεί σε αυτό το μενού.
                                        Για παράδειγμα, μετά την ενημέρωση, επιλογές του προσθέτου (όπως για τη λίστα επιθυμιών YITH WooCommerce, Ajax Εύρεση YITH WooCommerce, κλπ.)
                                       θα μεταφερθούν από την προηγούμενη τοποθεσία στην καρτέλα YIT Plugin.

en: General Settings
el_GR: Γενικές Ρυθμίσεις

en: General settings
el_GR: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Highlight color
el_GR: Χρώμα επισήμανσης

en: How to install premium version
el_GR: Πως εγκαθίσταται η premium έκδοση

en: If you continue with this action, you will reset all options in this page.
el_GR: Αν συνεχίσετε με αυτήν την ενέργεια, θα επαναφέρετε όλες τις επιλογές σε αυτή τη σελίδα.

en: If you want to take advantage of this feature, you could consider purchasing the %s.
el_GR: Εάν θέλετε να επωφεληθείτε από αυτήν τη δυνατότητα, μπορείτε να αγοράσετε το %s.

en: Image preview
el_GR: Προεπισκόπηση εικόνας

en: In Stock
el_GR: Σε απόθεμα

en: Invalid wishlist item.
el_GR: Μη έγκυρο στοιχείο λίστας επιθυμιών.

en: Invalid wishlist.
el_GR: Μη έγκυρη λίστα επιθυμιών.

en: Items added
el_GR: Στοιχεία που προστέθηκαν

en: Label in Plural
el_GR: Ετικέτα στον πληθυντικό

en: Label in Singular
el_GR: Ετικέτα στον ενικό

en: Layout for single page of this portfolio
el_GR: Διάταξη για μία σελίδα αυτού του χαρτοφυλακίου

en: Layout for this %s
el_GR: Διάταξη για %s

en: Left Sidebar
el_GR: Αριστερή πλευρική στήλη

en: Left sidebar
el_GR: Αριστερή πλευρική στήλη

en: License
el_GR: Άδεια

en: Loop settings
el_GR: Ρυθμίσεις βρόγχου

en: Members of our team have access to the information you provide us with. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
el_GR: Τα μέλη της ομάδας μας έχουν πρόσβαση στις πληροφορίες που μας παρέχετε. Για παράδειγμα, τόσο οι διαχειριστές όσο και οι διαχειριστές καταστημάτων μπορούν να έχουν πρόσβαση:

en: Move
el_GR: Μετακίνηση

en: Move to %s
el_GR: Μετακίνηση στο %s

en: Move to another list &rsaquo;
el_GR: Μετακίνηση σε άλλη λίστα &rsaquo;

en: Multiple Wishlist
el_GR: Πολλαπλή Λίστα Επιθυμιών

en: My wishlist on
el_GR: Η λίστα επιθυμιών μου στο

en: My wishlist on %s
el_GR: Η λίστα επιθυμιών μου στο %s

en: Name
el_GR: Όνομα

en: New %s
el_GR: Νέα %s

en: New Category Name
el_GR: Νέο Όνομα Κατηγορίας

en: No %s found
el_GR: Δεν βρέθηκε %s

en: No %s found in Trash
el_GR: %s Δεν βρέθηκε στον Κάδο

en: No products added to the wishlist
el_GR: Δεν προστέθηκαν προϊόντα στη λίστα επιθυμιών

en: No sidebar
el_GR: Χωρίς πλευρική μπάρα

en: None
el_GR: Κανένα

en: On top of the image
el_GR: Επάνω στην εικόνα

en: Only people with a link to this list can see it
el_GR: Μόνο άτομα με σύνδεσμο σε αυτήν τη λίστα μπορούν να το δουν

en: Only you can see this list
el_GR: Μόνο εσείς μπορείτε να δείτε αυτή τη λίστα

en: Our team members have access to this information to offer you better deals for the products you love.
el_GR: Τα μέλη της ομάδας μας έχουν πρόσβαση σε αυτές τις πληροφορίες για να σας προσφέρουν καλύτερες προσφορές για τα προϊόντα που αγαπάτε.

en: Out of stock
el_GR: Εξαντλήθηκε

en: POPULAR TABLE
el_GR: ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΠΙΝΑΚΑΣ

en: Parent Category
el_GR: Γονική κατηγορία

en: Parent Category:
el_GR: Γονική κατηγορία:

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a percentage]
en: Price is %1$s%%
el_GR: Η τιμή είναι %1$s%%

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a price]
en: (Was %2$s when added  in list)
el_GR: (Ήταν %2$s όταν προστέθηκε στη λίστα)

en: Pin on Pinterest
el_GR: Κοινή χρήση σε Pinterest

en: Please, make sure to enter a valid title
el_GR: Παρακαλώ, βεβαιωθείτε ότι έχετε εισαγάγει έναν έγκυρο τίτλο

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Documentation
el_GR: Τεκμηρίωση

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Support
el_GR: Υποστήριξη

en: Plugin Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Προσθέτου

en: Plugins Activated
el_GR: Τα Πρόσθετα Ενεργοποιήθηκαν

en: Plugins Upgraded
el_GR: Τα Πρόσθετα Αναβαθμίστηκαν

en: Premium Features
el_GR: Δυνατότητες Premium

en: Premium Version
el_GR: Premium Έκδοση

en: Price:
el_GR: Τιμή:

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Payments
el_GR: Πληρωμές

en: Private
el_GR: Ιδιωτικό

en: Product added to cart successfully
el_GR: Το προϊόν προστέθηκε στο καλάθι με επιτυχία

en: Product added to wishlist
el_GR: Το προϊόν προστέθηκε στην λίστα επιθυμιών

en: Product added!
el_GR: Το προϊόν προστέθηκε!

en: Product already in wishlist
el_GR: Το προϊόν είναι ήδη στην λίστα επιθυμιών

en: Product name
el_GR: Ονομασία προϊόντος

en: Product price
el_GR: Τιμή

en: Product successfully removed.
el_GR: Το προϊόν αφαιρέθηκε επιτυχώς.

en: Products you’ve added to the wishlist: we’ll use this to show you and other users your favourite products, and to create targeted email campaigns.
el_GR: Προϊόντα που έχετε προσθέσει στη λίστα επιθυμιών: θα χρησιμοποιήσουμε αυτό για να δείξουμε σε εσάς και σε άλλους χρήστες τα αγαπημένα σας προϊόντα και να δημιουργήσουμε στοχευμένες καμπάνιες ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Public
el_GR: Δημόσια

en: Quantity
el_GR: Ποσότητα

en: Quantity:
el_GR: Ποσότητα:

en: Quick links
el_GR: Γρήγοροι σύνδεσμοι

en: Redirect to cart
el_GR: Ανακατεύθυνση στο καλάθι

en: Remove
el_GR: Αφαίρεση

en: Remove All
el_GR: Κατάργηση όλων

en: Remove from wishlist
el_GR: Αφαίρεση από λίστα επιθυμιών

en: Remove if added to the cart
el_GR: Αφαίρεση αν έχει προστεθεί στο καλάθι

en: Remove this product
el_GR: Αφαιρέστε αυτό το προϊόν

en: Removed wishlist %s.
el_GR: Καταργήθηκε η λίστα επιθυμιών %s.

en: Reset
el_GR: Αρχικών ρυθμίσεων

en: Reset Defaults
el_GR: Επαναφορά Προεπιλογών

en: Reset to default
el_GR: Επαναφορά σε προεπιλογή

en: Rewrite
el_GR: Επανεγγραφή

en: Right Sidebar
el_GR: Δεξιά πλευρική στήλη

en: Right sidebar
el_GR: Δεξιά πλευρική στήλη

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Search %s
el_GR: Αναζήτηση %s

en: Search Categories
el_GR: Αναζήτηση Κατηγοριών

en: Search Customers
el_GR: Αναζήτηση Πελάτων

en: Search Posts
el_GR: Αναζήτηση Άρθρων

en: Search Product
el_GR: Αναζήτηση προϊόντος

en: Search Wishlists
el_GR: Αναζήτηση σε λίστες επιθυμιών

en: Search list
el_GR: Αναζήτηση λίστας

en: Secondary button style
el_GR: Στυλ δευτερεύοντος κουμπιού

en: Set Default
el_GR: Ορισμός ως Προεπιλογή

en: Set a label in plural (title of portfolio if empty)
el_GR: Ορίστε μια ετικέτα στον πληθυντικό (τίτλος του χαρτοφυλακίου εάν είναι άδειο)

en: Set a label in singular (title of portfolio if empty)
el_GR: Ορίστε μια ετικέτα στον ενικό (τίτλος του χαρτοφυλακίου εάν είναι άδειο)

en: Set univocal name for each category page URL.
el_GR: Ορίστε μονοσήμαντο όνομα για κάθε διεύθυνση URL κατηγορίας.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Settings reset
el_GR: Επαναφορά επιλογών

en: Settings saved
el_GR: Οι επιλογές αποθηκεύτηκαν

en: Share button text color
el_GR: Χρώμα κειμένου κουμπιού διαμοιρασμού

en: Share by URL
el_GR: Κοινοποιήση με διεύθυνση URL

en: Share by email
el_GR: Κοινοποίηση μέσω email

en: Share on Facebook
el_GR: Κοινή χρήση σε Facebook

en: Share on WhatsApp
el_GR: Μοιραστείτε το WhatsApp

en: Share on social media
el_GR: Κοινοποιήση στα social media

en: Share on:
el_GR: Κοινοποιήστε σε:

en: Share wishlist
el_GR: Διαμοιρασμός λίστας επιθυμιών

en: Shared
el_GR: Κοινοποιημένο

en: Sharing title
el_GR: Τίτλος διαμοιρασμού

en: Show frontend of the %s
el_GR: Εμφάνιση στο εμπρόσθο τμήμα του %s

en: Single layout
el_GR: Ενιαία διάταξη

en: Site URL
el_GR: URL Ιστότοπου

en: Social image URL
el_GR: URL εικόνας κοινωνικού δικτύου

en: Social text
el_GR: Κείμενο κοινωνικού δικτύου

en: Sorry, import is disabled.
el_GR: Συγνώμη, η εισαγωγή είναι απενεργοποιημένη.

en: Sorting successful.
el_GR: Επιτυχής ταξινόμηση.

en: Stock status
el_GR: Κατάσταση αποθέματος

en: Stock:
el_GR: Απόθεμα:

en: Style & color customization
el_GR: Προσαρμογή στυλ & χρωμάτων

en: Style of "Add to cart"
el_GR: Στυλ του "Προσθήκη στο καλάθι"

en: Taxonomy
el_GR: Ταξινομία

en: Taxonomy Rewrite
el_GR: Επανεγγραφή ταξινομίας

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Text customization
el_GR: Προσαρμογή κειμένου

en: Text hover
el_GR: Κείμενο(αιωρούμενο)

en: The added file is not valid.
el_GR: Η αρχείο που προστέθηκε δεν είναι έγκυρο.

en: The changes you have made will be lost if you leave this page.
el_GR: Οι αλλαγές που έχετε κάνει θα χαθούν αν φύγετε από αυτή τη σελίδα.

en: The element you have entered already exists. Please, enter another name.
el_GR: Το στοιχείο που έχετε εισάγει υπάρχει ήδη. Παρακαλούμε, εισάγετε ένα άλλο όνομα.

en: The product is already in your wishlist!
el_GR: Το προϊόν είναι ήδη στη λίστα επιθυμιών σας!

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Tweet on Twitter
el_GR: Κοινή χρήση σε Twitter

en: Type
el_GR: Τύπος

en: UNLOGGED USERS
el_GR: ΑΠΟΣΥΝΔΕΜΕΝΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ

en: Unit price
el_GR: Τιμή

en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: Update Category
el_GR: Ενημέρωση Κατηγορίας

en: Upgrade
el_GR: Αναβάθμιση

en: Upgrade to the %1$spremium version%2$s%3$sof %1$sYITH WooCommerce Wishlist%2$s to benefit from all features!
el_GR: Αναβαθμίστε στην %1$spremium έκδοση%2$s%3$sτης %1$sΛίστας Επιθυμιών YITH WooCommerce %2$s για να εκμεταλλευτείτε όλων των δυνατοτήτων!

en: Upload
el_GR: Μεταφόρτωση

en: Upload multiple files
el_GR: Μεταφόρτωση πολλαπλών αρχείων

en: Use shortcode
el_GR: Χρησιμοποίησε shortcode

en: Value
el_GR: Τιμή

en: View %s
el_GR: Προβολή %s

en: View &rsaquo;
el_GR: Προβολή &rsaquo;

en: Visibility
el_GR: Ορατότητα

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies on your browser are enabled.
el_GR: Λυπούμαστε, αλλά αυτή η δυνατότητα είναι διαθέσιμη μόνο αν τα cookies στο πρόγραμμα περιήγησής σας είναι ενεργοποιημένα.

en: We need your support
el_GR: Χρειαζόμαστε την υποστήριξη σας

en: We’ll also use cookies to keep track of wishlist contents while you’re browsing our site.
el_GR: Επίσης, θα χρησιμοποιήσουμε τα cookies για να παρακολουθούμε τα περιεχόμενα της λίστας επιθυμιών κατά την περιήγηση στην ιστοσελίδα μας.

en: While you visit our site, we’ll track:
el_GR: Ενώ επισκέπτεστε τον ιστότοπό μας, θα παρακολουθούμε:

en: Wishlist
el_GR: Λίστα Επιθυμιών

en: Wishlist %s has been retained.
el_GR: Η λίστα επιθυμιών %s έχει διατηρηθεί.

en: Wishlist Private
el_GR: Ιδιωτική Λίστα Επιθυμιών

en: Wishlist URL
el_GR: Διεύθυνση URL λίστας επιθυμιών

en: Wishlist details, such as products added, date of addition, name and privacy settings of your wishlists
el_GR: Λεπτομέρειες λίστας επιθυμιών, όπως προϊόντα που προστίθενται, ημερομηνία προσθήκης, όνομα και ρυθμίσεις απορρήτου των λιστών επιθυμιών σας

en: Wishlist table style
el_GR: Στυλ πίνακα λίστας επιθυμιών

en: Wishlists
el_GR: Αγαπημένα

en: Wishlists you’ve created: we’ll keep track of the wishlists you create, and make them visible to the store staff
el_GR: Λίστες επιθυμιών που δημιουργήσατε: θα παρακολουθούμε τις λίστες επιθυμιών που δημιουργείτε και θα τις κάνουμε ορατές στο προσωπικό του καταστήματος

[ctx: YES/NO button: use MAX 3 characters!]
en: NO
el_GR: ON

en: YITH Plugins
el_GR: Πρόσθετα YITH

en: YITH WooCommerce Wishlist
el_GR: Λίστα Επιθυμιών YITH WooCommerce

en: You and %s user | You and %d users
el_GR[0]: Εσείς και ο %s χρήστης
el_GR[1]: Εσείς και οι %s χρήστες

en: You can't activate the free version of
el_GR: Δεν μπορείτε να ενεργοποιήσετε την δωρεάν έκδοση του

en: You're the first
el_GR: Είστε ο πρώτος

en: and
el_GR: και

[ctx: date when wishlist was created]
en: Created on
el_GR: Δημιουργήθηκε στις

en: has this item in wishlist | have this item in wishlist
el_GR[0]: που έχετε αυτό το στοιχείο στη λίστα επιθυμιών
el_GR[1]: που έχετε αυτό το στοιχείο στη λίστα επιθυμιών

en: have this item in wishlist
el_GR: έχετε αυτό το στοιχείο στη λίστα επιθυμιών

en: layout settings
el_GR: ρυθμίσεις διάταξης

en: or
el_GR: ή

[ctx: page_slug]
en: wishlist
el_GR: λίστα επιθυμιών

[ctx: taxonomy general name]
en: %s Categories
el_GR: %s Κατηγορίες

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: to add this item in wishlist
el_GR: για να προσθέσετε αυτό το στοιχείο στη λίστα επιθυμιών
