Elessi Theme - en to el translation catalogue (111 entries)

en: GO TO HOME
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ

en: &larr; Older Comments
el: &larr; Παλαιότερα σχόλια

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
el: Δημοσιεύθηκε <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>  <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
el: <span class="meta-nav">&larr;</span> Προηγούμενο

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα αναζήτησης.

en: Shopping Cart
el: ΚΑΛΑΘΙ

en: Manage Your Items List
el: Δείτε να προϊόντα του καλαθιού σας

en: Checkout Details
el: Λεπτομέρειες Ταμείου

en: Checkout Your Items List
el: Προϊόντα προς πληρωμή

en: Order Complete
el: ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ

en: Review And Submit Your Order
el: Έλεγχος και ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Manage your items list.
el: Δείτε να προϊόντα του καλαθιού σας

en: Checkout details
el: Λεπτομέρειες Ταμείου

en: Checkout your items list
el: Προϊόντα προς πληρωμή

en: Review and submit your order
el: Έλεγχος και ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Show All
el: Όλα

en: LOAD MORE ...
el: ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

en: Search Results for: %s
el: Αποτελέσματα Αναζήτησης για : %s

en: I'm shopping for ...
el: Ψάχνω για ...

en: Search here
el: Αναζήτηση εδώ

en: Removed product from compare !
el: Διέγραψε το προϊόν από τη σύγκριση!

en: Removed all products from compare !
el: Διέγραψε όλα τα προϊόντα από τη σύγκριση!

en: Compare products were empty !
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα για σύγκριση

en: Username is required.
el: Το όνομα χρήστη είναι απαραίτητο.

en: Password is required.
el: Το συνθηματικό είναι απαραίτητο.

en: Login success.
el: Επιτυχής σύνδεση

en: Navigation
el: MENU

en: My Cart
el: Το καλάθι μου

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Close categories filter
el: Κλείσιμο φίλτρου κατηγοριών

en: Sorry. No results match your search.
el: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα αναζήτησης.

en: Return to Previous Page
el: Επιστροφή στην προηγούμενη σελίδα

en: <span class="meta-author">By <strong><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></strong>.</span> Posted on <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a>
el: <span class="meta-author">Από <strong><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></strong>.</span> Δημοσιευμένο στις <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a>

en: <span class="fa fa-caret-left"></span> Previous
el: <span class="fa fa-caret-left"></span> Προηγούμενο

en: Product Categories
el: Κατηγορίες Προιόντων

en: Price
el: TIMH

en: Price:
el: Τιμή:

en: + Show more
el: + Περισσότερα

en: - Show less
el: - Προβολή Λιγότερων

en: My Account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Quick View
el: ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΡΟΒΟΛΗ

en: Compare
el: Σύγκριση

en: Compare
el: Σύγκριση

en: CATEGORIES
el: ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

en: Add to Compare
el: Προσθήκη για σύγκριση

en: <span>Availability:</span>
el: <span>Διαθεσιμότητα:</span>

en: No product categories exist.
el: Δεν υπάρχουν κατηγορίες προϊόντων

en: List
el: ΛΙΣΤΑ

en: Subcategories:
el: Υποκατηγορίες

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Subtotal
el: Μερικό σύνολο

en: Product
el: Προϊόν

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Total
el: Σύνολο

en: Remove this item
el: X

en: Available on backorder
el: Μόνο κατόπιν παραγγελίας. Σας ενημερώσουμε τηλεφωνικά για το χρόνο παράδοσης.

en: Update Cart
el: ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΛΑΘΙΟΥ

en: Posted in %1$s
el: Δημοσιευμένο σε %1$s

en: Related posts
el: Σχετικά άρθρα

en: Posted By
el: Δημοσιευμένο από

en: Read more
el: Περισσότερα

en: Posted by
el: Δημοσιευμένο από

en: In stock
el: : ΥΠΑΡΧΕΙ

en: Great to have you back !
el: Καλώς ήλθατε !

en: Username or email
el: Όνομα Χρήστη ή email

en: Remember
el: Απομνημόνευση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Lost?
el: Υπενθύμιση;

en: SIGN IN TO YOUR ACCOUNT
el: ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ

en: New here?
el: Νέος χρήστης;

en: Create an account
el: Δημιουργία λογαριασμού

en: Great to see you here !
el: Καλώς ήλθατε !

en: Username
el: Όνομα Χρήστη

en: Email address
el: Email

en: SETUP YOUR ACCOUNT
el: ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

en: Already got an account?
el: Έχετε ήδη λογαριασμό;

en: Sign in here
el: Σύνδεση

en: Compare Products
el: Σύγκριση Προϊόντων

en: Products
el: Προϊόντα

en: Compare Product
el: Σύγκριση Προϊόντος

en: Let's Compare !
el: Ας συγκρίνουμε

en: LET'S COMPARE !
el: ΑΣ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ

en: Filters
el: Φίλτρα

en:  - Out of Stock
el: Κατόπιν παραγγελίας

en:  - In Stock
el: Διαθέσιμο

en: No products were added to the wishlist.
el: Δεν έχετε επιλέξει προιόντα στη wishlist

en: RETURN TO SHOP
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

en: Order by
el: Φιλτράρισμα ανά

en: Category Order
el: Σειρά Κατηγορίών

en: Filter by:
el: Φίλτρα:

en: &nbsp;Filters
el: Φίλτρα

en: Sort by:
el: Ταξινόμηση

en: No products were found matching your selection.
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα με τις επιλογές σας.

en: AVAILABILITY:
el: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ

en: Quick view
el: ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΡΟΒΟΛΗ

en: 2 columns
el: 2 στήλες

en: 3 columns
el: 3 στήλες

en: 4 columns
el: 4 στήλες

en: 1 column
el: 1 στήλη

en: Cart Totals
el: Σύνολα Καλαθιού

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
el: Σημείωση: Κόστη μεταφορικών και φόρων, υπολογίζονται στο ταμείο, μετά την συμπλήρωση στοιχείων χρέωσης και αποστολής.

en: No products in the cart.
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι

en: You must be logged in to checkout.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένος για την ολοκλήρωση της αγοράς.

en: Your order
el: Η παραγγελίας σας

en: Click here to enter your code
el: Κάντε κλικ εδώ, για να συμπληρώσετε τον κωδικό, που έχετε λάβει.

en: Thank you. Your order has been received.
el: Ευχαριστούμε. Η παραγγελία σας έχει ολοκληρωθεί.

en: Order Number:
el: Αριθμός Παραγγελίας:

en: Total:
el: Σύνολο:

note: %s: Quantity.
en: %s quantity
el: %s Ποσότητα

en: Related Products
el: Σχετικά Προϊόντα

en: You may also like&hellip;
el: Μπορεί να σας αρέσουν...
